Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları


Mehter Takımı Kiralama İstanbul Firması

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul'da 10.000 TL'de başlamaktadır. Fiyatlarımız gidilecek yerin uzaklığına ve ekibin sayısına göre değişiyor.

Örneğin sünnet organizasyonu için 8 kişilik mehter takımı yeterliyken. Konser için en az 15 kişi mehter takımı olması gerekmektedir. Ayrıca açılış organizasyonları içinde mehter takımı kiralama hizmeti veriyoruz.

Sünnet düğün organizasyonlarına 12 kişilik mehter takımı kiralama yapıldığında sünnet çocuğu mehter marşları çalarak tahtla taşınmaktadır. Sünnet düğünü için mehter kiralama hizmetimiz devam ediyor.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Düğünler de Mehter Takımı Organizasyonu

Gösterilerde, düğünlerde, nişanlarda, sünnetlerde ve bütün organizasyonlarda mehter marşı yer aldığı zaman milli duygularımız uyanarak gününüz daha da anlam kazanır.

Mehter takımını çalan arkadaşlarımız müzik eğitimini almış işlerini en iyi şekilde sergileyen kişilerdir. Özel gününüzde mehter takımı kiralamak isterseniz sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Halk olarak milli duygularımıza bağlı bir milletiz. Dolayısı ile gelenek ve göreneklerimize göre hareket ederken mehter marşı ile duygularımızı daha da üst seviyelere taşırız.

Sizlerin hassasiyet ile hazırladığı önemli anlarınızı unutulmaz hale getirmek amacı ile işe başladık. Bugüne kadar da işlerimizi başarı ile yaparak büyüdük.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Uygun Fiyatlara Mehter Kiralama Fiyatları 10.000 TL den başlıyor.

Yapacağımız işler ile hayallerinizdeki organizasyonu daha iyi şekilde sizlere hazırlayıp misafirlerinize sunarak unutulmaz bir an yaşatıyoruz.

Mehter takımı kiralama işlerinde en uygun fiyatlar bizde bulunmaktadır. Unutulmaz bir an hazırlar iken fazla miktarlarda para ödemenize gerek yok.

Bizleri tercih ederek uygun fiyatlar ödeyerek eşsiz organizasyonlar hazırlatabilirsiniz. Eşsiz bir gün yaşayabilmek ve farklı anlar oluşturabilmek için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok.

İstanbul Mehteran sizler için kaliteli ve güzel organizasyon hazırlar iken zamanında ve eksiksiz hizmet verme güvencesi ile çalışmaktadır.

Mehteran Ekibimiz sizler için farklı ve çeşitli alternatifler de sunmakta. Bizimle iletişim kurarak bütün hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Kiralamada En Uygun Fiyatlar Sizleri Bekliyor

Mehter takımı özel kıyafetleri ve enstrümanları ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunarken, sizlere gecenin ruhani atmosferinde sevdiklerinizle zaman geçirmek kalsın. Üstelik mehter takımı kiralamada en uygun fiyat avantajından yararlanarak profesyonel bir hizmet alma şansı yakalayın. 

Mehter Takımı kişi sayısı sizlerin bütçesi ve isteğine göre planlanmaktadır.

Minimum 8 kişiden oluşan mehter takımımızın organizasyonun ve mekanın büyüklüğüne göre daha fazla kişi sayısından olmasını talep edebilirsiniz.

Talep ettiğiniz hizmeti ve beklentilerinizi firma yetkililerimizle paylaştığınızda hem bütçenize hem de düzenlemek istediğiniz programa göre en ideal sayıda mehter takımı ile adresinize kadar geliyoruz.  

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Coşkulu Bir Organizasyon için Mehter Takımı Kiralama

Büyük bir hayranlık ve saygı ile dinlenen mehter takımı gösterileri her defasında milli duyguların en üst seviyeye ulaşmasını sağlıyor.

Mehteran bölüğü mehterbaşı eşliğinde çevgen, boruzen, zilzen, zurnazen, nakkarezen, davulzen ve köszen olmak üzere toplamda 8 kişiden oluşurken talep edilmesi halinde takımımız 3 katlı, 5 katlı, 7 katlı, 9 katlı, 11 katlı veya 13 katlı olacak şekilde organizasyona iştirak ederler.

Mehteranda kat sayısınca aynı enstrümanı icra eden müzisyen sayısı da artmaktadır. Padişah ile özdeşleşen kat sayısı ise 13’tür ve o zamanlar yalnızca padişahın huzurunda çalınırdı. 

Öyle ki mehter takımı müzik aletlerinin başına geçtiğinde adeta arş titrer, düşmanın kalbini korku sarar ve askerimize bayram havası yaşatırdı.

Duyguların dizginlenmeden her ritmi ve sözüyle kalplerde coşku hissettiren bir organizasyon için İstanbul mehter takımı kiralama fiyatlarımızı öğrenmeden, önceki çalışmalarımızı izlemeden kararınızı vermeyin.  

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

En Sevilen Mehter Marşları ile Organizasyon Hizmeti - Çok Ekonomik Fiyatlara

Osmanlının Türk Cumhuriyetine bir mirası olan mehter marşları ve mehteran bölüğünün milli ve manevi duygusu İstanbul organizasyon firmamız aracılığıyla tüm coşkusuyla organizasyonlarda yerini almayı sürdürüyor.

Düğün, nişan, kına, sünnet, iş yeri açılışı, kurtuluş günleri, karşılama, uğurlama ve Ramazan gibi özel gün ve programlarda yer verilen mehter takımımız en güzel marşları ve ezgileri sizin için yeniden canlandırıyor.

Üstelik böylesine değerli bir gösteriye organizasyonunda herkes yer verebilsin diye çok ekonomik fiyatlara mehter takımı kiralama fırsatıyla.

Organizasyona renk katacak, her kesime hitap eden müzik repertuvarı ile görkemli ve ihtişamlı bir organizasyon için İstanbul Mehteran firmamızı arayabilir, cemiyetlere verdiğimiz gösteri hizmetinden layıkıyla yararlanabilirsiniz. 

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları 2024

Hem İstanbul hem de şehir dışına organizasyon hizmeti veren firmamız 10.000 TL’den başlayan ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

8 kişiden oluşan müzisyenlerimiz başta olmak üzere yaklaşık 10-12 kişiden oluşan ekibimiz, İstanbul mehter takımı kiralama fiyatları 2024 yılı itibariyle her bütçeye uygun alternatifler sunuyor.

Mehter Takımı 2024 Fiyatları
Kişi Sayısı
Süresi
Nakliye Ulaşım
İskontolu Fiyatı
Gelin Alma İçin Mehteran Takımı
8
40 Dakika
Evet
9.000 TL
Sünnet Düğünü İçin Mehter Takımı
10
40 Dakika
Evet
11.000 TL
Kiralık Mehter Takımı Fiyat
12
40 Dakika
Evet
13.500 TL
Mehteran Takımı Kiralık
15
1 Saat
Evet
17.000 TL
Sünnet Tahtı Yeniçeri ve Mehter Takımı
12
40 Dakika
Evet
15.000 TL
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Hangi Gösterileri Yapar?

Mehter takımları esas olarak geleneklere uygun bir şekilde giyinerek en güzide ve sevilen marşlarımızı çalarak insanları coşturur.

Eski zamanlarda yeniçerileri cesaretlendirmek amacıyla mehter marşları sıklıkla mehter takımları tarafından çalınırdı.

Günümüzde de bu gelenek devam etmekte olup her türlü özel gün, bayram, açılış, düğün vb. organizasyonlarda mehteran takımı kiralanabilmektedir.

İstanbul Mehteran uygun fiyatlarla mehter takımı temini yapmakta olup İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine bu hizmeti götürmektedir.

Mehter takımı geleneksel kıyafetlerle sıralı bir şekilde gelir ve sancakları ile birlikte boy gösterirler. Enstrüman çalan kişilerin her biri kendi enstrümanlarına hâkim kişilerdir.

Tamamen deneyimli bir ekipten oluşan mehteran takımları önceden belirlenen programa sadık bir şekilde erkenden gelmekte ve organizasyon saatine uygun olarak çıkıp gösterilerini yapmaktadır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Sünnet Gösterisi

Her biri göğüsleri kabartan milli marşlarımız eşliğinde yürüyen mehter takımları seyirciler tarafından beğeni ile karşılanmaktadır.

Mehter takımı sünnet, düğün, nişan, açılış, okul gösterileri, milli bayramlar, özel kutlamalar, festivaller, şenliklerde sıklıkla yer alırlar.

Önceden hazırlanmış ve prova edilmiş olan performansı kusursuz bir şekilde sergilerler. Osmanlı-Türk geleneklerine uygun şekilde geçmişten günümüze hiçbir şekilde bozulmamış hareket ve gösterilerle seyircileri büyülerler.

Zamana uygun kostümlere yer verilir ve Sazlar, sazbaşları ve çevgânlar şeklinde kostümleriyle takımlar yerlerini alır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Ekibi

Mehter ekibinin çaldığı enstrümanlar arasında; kös, davul, zil, nakkare, çevgen gibi geleneksel çalgılar bulunmaktadır. Bu çalgıların hepsi profesyonel kişiler tarafından icra edilmektedir.

Mehter takımı 3, 5, 7, 9, 11 ve 13 olmak üzere farklı katlardan oluşmaktadır. Bu katlar enstrüman sayısını ifade etmekte olup mehter kiralama yaparken müşteriye kaç katlı bir performans istediği sorulmaktadır.

Mehter müziği icra edilirken müziğin yapısı gereği klasik Türk müziğindeki usul ve makamlara dikkat edilmektedir. Tek sesli bir müzik olup insanın içini kıpır kıpır eden, göğsünü kabartan bir ritme sahiptir.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Kiralama Neleri Kapsar?

Mehter takımı kiralama hizmeti içerisinde mehterbaşı ağası, sazbaşı, zurnazen, boruzen, nakkarezen, zilzan, davulzen ve köszen gibi tüm detaylar yer almaktadır.

Bu sebeple mehter takımı kiralama yapıldığında mehtere dair ne varsa kiralanmış olacaktır. Günümüzde mehter takımı hemen her türlü etkinlik ve organizasyonda yapılmaktadır.

Gelin alma, sünnet, asker uğurlama, milli bayramlar, üniversite şenlikleri, ilkokul şenlikleri, kültürel etkinlikler vb. her alanda mehter takımı ortamı renklendirmekte ve geleneksel eğlence anlayışını gözler önüne sermektedir.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

İstanbul Mehter Takımı Nerelere Gider?

İstanbul mehter takımı İstanbul il ve içlerinde hizmet vermekle beraber İstanbul dışı şehirlerde de hizmeti sağlamaktadır.

En sevilen marşları insanlarla buluşturan Osmanlı-Türk geleneğinin bir yansıması olan mehter takımları en uygun fiyat avantajları ile sunulmaktadır.

Sünnet düğünlerinde çocukların en özel günlerinde gurur kaynağı olacak mehter marşları aynı zamanda insanlara da keyifli zaman geçirmektedir.

Gelin alma ve düğünlerde hem ortama renk katmak hem de insanları coşturmak üzere mehter takımı en özel ve en coşkulu marşları insanlara sunmaktadır.

Dükkân ve mağaza açılışlarında daha fazla dikkat çekmek, misafirlere güzel bir dinleti sunmak için de mehter kiralama hizmeti sağlanmaktadır.

Kalbe dokunan ve herkesin duygularını ortaya çıkaran marşlar ile hafızalardan çıkmayacak bir gün sağlamak mehteran takımı ile mümkün olmaktadır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Her Bütçeye Uygun İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Bu özel günde, organizasyonda herkesin zevkine hitap edecek mehter takımı ve marşları İstanbul Mehteran firması tarafından en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Yıllardır İstanbul’un tüm bölgelerine mehteran takımı kiralama hizmeti sunan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Tüm detaylara önem veren ve kusursuz hizmet politikasını benimsemiş olan firma fiyat anlamında da insanları zorlamamaktadır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

En Uygun Mehter Takımını Kiralamak İçin Hemen Arayın

İstanbul mehteran takımları yöresel kostümleri, müzik aletleri, coşkulu müzikleri ile kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Hem ortamın havasına renk katmakta hem de bu geleneksel anlayışı yeni nesillere aktarmaktadır. Mehter takımı kiralama fiyatları ekibe göre farklılık göstermektedir.

Kaç kişilik bir ekip olduğu hangi gün ya da günlerde katılım olacağı fiyatlar üzerinde etkilidir.

Bu sebeple mehter takımı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için 0 553 241 40 67 – 0 216 397 20 02 iletişim numaralarını aramak yeterli olacaktır.whatsapp İletişim