Mehter Takımı Kiralama Fiyatları » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları


Mehter Takımı Kiralama Firması

Şirketimiz mehter takımı kiralama hizmeti vermektedir. Dünyaca ünlü olan mehteran veya diğer adı ile Osmanlı yeniçeri askeri Bandosunu tüm duygu ve gücü ile sizlere sunmaktayız. Sizler için özel olan günlerde farklı ve güzel bir hava oluşturmak isteyenlere bulunmaz bir fırsat. Mehter marşı Osmanlı zamanında savaşlara giderken çalınarak düşmana korku verilirdi. Günümüzde ise özel günlerde gurur ile çalınarak bütün duygularımızı ayağa kaldırıyor. Sizlerde özel günlerinizde çalarak gününüzü daha da özel hale getirebilirsiniz.Düğünler de Mehter Takımı Organizasyonu


Gösterilerde, düğünlerde, nişanlarda, sünnetlerde ve bütün organizasyonlarda mehter marşı yer aldığı zaman milli duygularımız uyanarak gününüz daha da anlam kazanır. Mehter takımını çalan arkadaşlarımız müzik eğitimini almış işlerini en iyi şekilde sergileyen kişilerdir. Özel gününüzde mehter takımı kiralamak isterseniz sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Halk olarak milli duygularımıza bağlı bir milletiz. Dolayısı ile gelenek ve göreneklerimize göre hareket ederken mehter marşı ile duygularımızı daha da üst seviyelere taşırız. Sizlerin hassasiyet ile hazırladığı önemli anlarınızı unutulmaz hale getirmek amacı ile işe başladık. Bugüne kadar da işlerimizi başarı ile yaparak büyüdük.Uygun Fiyatlara Mehter Kiralama Fiyatları 4.000 TL den başlıyor.


Yapacağımız işler ile hayallerinizdeki organizasyonu daha iyi şekilde sizlere hazırlayıp misafirlerinize sunarak unutulmaz bir an yaşatıyoruz. Mehter takımı kiralama işlerinde en uygun fiyatlar bizde bulunmaktadır. Unutulmaz bir an hazırlar iken fazla miktarlarda para ödemenize gerek yok. Bizleri tercih ederek uygun fiyatlar ödeyerek eşsiz organizasyonlar hazırlatabilirsiniz. Eşsiz bir gün yaşayabilmek ve farklı anlar oluşturabilmek için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Şirketimiz sizler için kaliteli ve güzel organizasyon hazırlar iken zamanında ve eksiksiz hizmet verme güvencesi ile çalışmaktadır. Şirketimiz sizler için farklı ve çeşitli alternatifler de sunmakta. Bizimle iletişim kurarak bütün hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul

En uygun mehter takımı kiralama fiyatları ile İstanbul ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet götürüyoruz. Organizasyon türüne göre düzenlediğimiz programlarda en sevilen marşlara yer verecek şekilde repertuvar hazırlıyor, organizasyonun eğlenceli ve keyifli geçmesi için adeta bir müzik şöleni sunuyoruz. Geçmişimizden yadigar bu etkileyici gösterilere sizler de organizasyon, etkinlik ve davetlerinizde yer vermek için hemen arayın, sizler de avantajlı fiyatlardan yararlanarak böylesine önemli bir gösteriyi profesyonellerinden izleme fırsatı yakalayın. 


Mehter Takımı Kiralamada En Uygun Fiyatlar Sizleri Bekliyor

Mehter takımı özel kıyafetleri ve enstrümanları ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunarken, sizlere gecenin ruhani atmosferinde sevdiklerinizle zaman geçirmek kalsın. Üstelik mehter takımı kiralamada en uygun fiyat avantajından yararlanarak profesyonel bir hizmet alma şansı yakalayın. 

Organizasyonda kaç kişilik bir ekibin olacağı da tamamen tercihinize bağlıdır. Minimum 8 kişiden oluşan mehter takımımızın organizasyonun ve mekanın büyüklüğüne göre daha fazla kişi sayısından olmasını talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz hizmeti ve beklentilerinizi firma yetkililerimizle paylaştığınızda hem bütçenize hem de düzenlemek istediğiniz programa göre en ideal sayıda mehter takımı ile adresinize kadar geliyoruz.  


Coşkulu Bir Organizasyon için Mehter Takımı Kiralama

Büyük bir hayranlık ve saygı ile dinlenen mehter takımı gösterileri her defasında milli duyguların en üst seviyeye ulaşmasını sağlıyor. Mehteran bölüğü mehterbaşı eşliğinde çevgen, boruzen, zilzen, zurnazen, nakkarezen, davulzen ve köszen olmak üzere toplamda 8 kişiden oluşurken talep edilmesi halinde takımımız 3 katlı, 5 katlı, 7 katlı, 9 katlı, 11 katlı veya 13 katlı olacak şekilde organizasyona iştirak ederler. Mehteranda kat sayısınca aynı enstrümanı icra eden müzisyen sayısı da artmaktadır. Padişah ile özdeşleşen kat sayısı ise 13’tür ve o zamanlar yalnızca padişahın huzurunda çalınırdı. 

Öyle ki mehter takımı müzik aletlerinin başına geçtiğinde adeta arş titrer, düşmanın kalbini korku sarar ve askerimize bayram havası yaşatırdı. Duyguların dizginlenmeden her ritmi ve sözüyle kalplerde coşku hissettiren bir organizasyon için İstanbul mehter takımı kiralama fiyatlarımızı öğrenmeden, önceki çalışmalarımızı izlemeden kararınızı vermeyin.   


En Sevilen Mehter Marşları ile Organizasyon Hizmeti - Çok Ekonomik Fiyatlara

Osmanlının Türk Cumhuriyetine bir mirası olan mehter marşları ve mehteran bölüğünün milli ve manevi duygusu İstanbul organizasyon firmamız aracılığıyla tüm coşkusuyla organizasyonlarda yerini almayı sürdürüyor.

Düğün, nişan, kına, sünnet, iş yeri açılışı, kurtuluş günleri, karşılama, uğurlama ve Ramazan gibi özel gün ve programlarda yer verilen mehter takımımız en güzel marşları ve ezgileri sizin için yeniden canlandırıyor. Üstelik böylesine değerli bir gösteriye organizasyonunda herkes yer verebilsin diye çok ekonomik fiyatlara mehter takımı kiralama fırsatıyla. Organizasyona renk katacak, her kesime hitap eden müzik repertuvarı ile görkemli ve ihtişamlı bir organizasyon için İstanbul Mehteran firmamızı arayabilir, cemiyetlere verdiğimiz gösteri hizmetinden layıkıyla yararlanabilirsiniz. 


İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları 2023

Hem İstanbul hem de şehir dışına organizasyon hizmeti veren firmamız 4.000 TL’den başlayan ekonomik fiyatlar sunmaktadır. 8 kişiden oluşan müzisyenlerimiz başta olmak üzere yaklaşık 10-12 kişiden oluşan ekibimiz, İstanbul mehter takımı kiralama fiyatları 2023 yılı itibariyle her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. 

Eski şanından hiçbir şey kaybetmeden, kurulduğu ilk günkü heyecanı ile bu geleneği sürdüren ekibimiz ile misafir karşılama, fuar organizasyonu, işyeri ve dükkan açılışları, okul şenlikleri, gelin alma veya gelin çıkarma ve fetih kutlamaları gibi tüm organizasyonda yanınızda olmayı sürdürüyor.  Firmamızı arayarak düzenleyeceğiniz programı bizlerle paylaşın, bizler de en uygun fiyat garantisi ile istediğiniz her mekana gelerek bu şehvetli müzik şölenini sizlerle buluşturalım. 


whatsapp İletişim