Sünnet için Mehter Takımı » İstanbul Mehteran | Mehter Takımı Fiyatları | Kiralık Mehter Takımı

Sünnet için Mehter Takımı

Sünnet için Mehter Takımı

Erkek çocuklarının buluğ çağınıbulmadan sünnet ettirilmesi gerekliliğini bilen aileler, çok geç kalmadanevlatlarının bu günü arkadaşlarıyla eğlenerek geçirecekleri bir merasimdüzenlemektedir. Sünnet düğünü kimi zaman evde kimi zaman da bir mekan tutarakgerçekleştiriliyor. Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun sünnet içinmehter takımı kiralayarak, çocuğunuzun kendini özel hissetmesinisağlayabilir, sünnet törenini unutamayacağı bir güne dönüştürebilirsiniz.İstanbul Mehteran firmamız, yalnızca mehter takımı ile değil, organizasyon içinihtiyaç duyacağınız her alanda sizlere destek vermektedir. Sünnet için mehtertakımı kiralamak isterseniz, firmamızla iletişime geçerek rezervasyonyaptırabilirsiniz.Sünnet için Mehter Takımı Gösterileri


Sizleri bu özel gününüzde yalnızbırakmayan sevdikleriniz için özel bir sünnet düğünü organize etmekistediğinizde, İstanbul Mehteran firmamız, profesyonel ve alanında eğitimlimehter takımı ile hizmet verecektir. Firmamız sünnet tahtı, Yeniçeri Askerleri,mehter takımı müzikleri ve volkan gösterisi gibi hizmetleri bir aradasunmaktadır. İsterseniz mekanın balonlarla süslemesini de gerçekleştiriyoruz.Sünnet için mehter takımı gösterileri çocuğunuzun Yeniçeri Askerleri eşliğinde,sünnet tahtı üzerinde alana taşınmasıyla başlamaktadır. Alana giriş sırasındamehter takımı canlı performans sunacak ve çocuğunuz mehter marşları eşliğinde,sünnet tahtında gezdirilecektir.Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Kiralama 1200 TL den Başlamaktadır.


Sünnet çocuğu alanda yerineindirildikten sonra mehter takımımız tüylerinizi kabartacak, dillerden düşmeyeneşsiz marşlar eşliğinde konser verecektir. Bu sırada Yeniçeri Askerlerikostümlü elemanlarımız sünnet çocuğunun tahtının başında ona eşlik edecektir.Evladınız bu günün kendisi için önemini anlayarak, rahatlamışhissedecektir.

 

Sünnet için Mehter Takımı Kiralama


Sünnet düğünü için mehter takımı kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen aileler için İstanbul Mehteranfirmamız organizasyon desteği de sunmaktadır. Sünnet için mehter takımı10-12 kişilik ekipten oluşmaktadır. Ayrıca sünnet tahtı ve Yeniçeri Askerlerikostümlü 4 ekip arkadaşımız da organizasyonda yer almaktadır. İstanbul’dasayısız belediye, kurumsal ve özel organizasyonda yer alan firmamız, sizlere eniyi ve kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır. 80 kişilik mehter takımıekibimizle uzun yıllardır beraber çalışmalar yürütüyoruz. Sünnet tahtı,kostümler ve müzik enstrümanları firmamızın kendi bünyesinde bulunmaktadır. Bunedenle firmamızdan uygun fiyatlarda mehter takımı kiralama hizmetindenyararlanma fırsatı bulacaksınız.


 

En Ekonomik Fiyatlarla İstanbul Mehteran Ekibi Kiralama için Bizi Arayınız. 0553 241 40 67whatsapp İletişim