Sünnet için Mehter Takımı » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Sünnet için Mehter Takımı

Sünnet için Mehter Takımı

Erkek çocuklarının buluğ çağını bulmadan sünnet ettirilmesi gerekliliğini bilen aileler, çok geç kalmadan evlatlarının bu günü arkadaşlarıyla eğlenerek geçirecekleri bir merasim düzenlemektedir. Sünnet düğünü kimi zaman evde kimi zaman da bir mekan tutarak gerçekleştiriliyor. Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun sünnet için mehter takımı kiralayarak, çocuğunuzun kendini özel hissetmesini sağlayabilir, sünnet törenini unutamayacağı bir güne dönüştürebilirsiniz. İstanbul Mehteran firmamız, yalnızca mehter takımı ile değil, organizasyon için ihtiyaç duyacağınız her alanda sizlere destek vermektedir. Sünnet için mehter takımı kiralamak isterseniz, firmamızla iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.Sünnet için Mehter Takımı Gösterileri


Sizleri bu özel gününüzde yalnız bırakmayan sevdikleriniz için özel bir sünnet düğünü organize etmek istediğinizde, İstanbul Mehteran firmamız, profesyonel ve alanında eğitimli mehter takımı ile hizmet verecektir. Firmamız sünnet tahtı, Yeniçeri Askerleri, mehter takımı müzikleri ve volkan gösterisi gibi hizmetleri bir arada sunmaktadır. İsterseniz mekanın balonlarla süslemesini de gerçekleştiriyoruz. Sünnet için mehter takımı gösterileri çocuğunuzun Yeniçeri Askerleri eşliğinde, sünnet tahtı üzerinde alana taşınmasıyla başlamaktadır. Alana giriş sırasında mehter takımı canlı performans sunacak ve çocuğunuz mehter marşları eşliğinde, sünnet tahtında gezdirilecektir.
Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Kiralama 4.000 TL den Başlamaktadır.

Sünnet çocuğu alanda yerine indirildikten sonra mehter takımımız tüylerinizi kabartacak, dillerden düşmeyen eşsiz marşlar eşliğinde konser verecektir. Bu sırada Yeniçeri Askerleri kostümlü elemanlarımız sünnet çocuğunun tahtının başında ona eşlik edecektir. Evladınız bu günün kendisi için önemini anlayarak, rahatlamış hissedecektir.

 

Sünnet için Mehter Takımı Kiralama


Sünnet düğünü için mehter takımı kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen aileler için İstanbul Mehteran firmamız organizasyon desteği de sunmaktadır. Sünnet için mehter takımı 10-12 kişilik ekipten oluşmaktadır. Ayrıca sünnet tahtı ve Yeniçeri Askerleri kostümlü 4 ekip arkadaşımız da organizasyonda yer almaktadır. İstanbul’da sayısız belediye, kurumsal ve özel organizasyonda yer alan firmamız, sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır. 80 kişilik mehter takımı ekibimizle uzun yıllardır beraber çalışmalar yürütüyoruz. Sünnet tahtı, kostümler ve müzik enstrümanları firmamızın kendi bünyesinde bulunmaktadır. Bu nedenle firmamızdan uygun fiyatlarda mehter takımı kiralama hizmetinden yararlanma fırsatı bulacaksınız.


 


En Ekonomik Fiyatlarla İstanbul Mehteran Ekibi Kiralama için Bizi Arayınız. 0553 241 40 67Mehter Takımı Fiyatları


8 kişi mehter takımı -  

10 kişi mehter takımı - 

16 kişi mehter takımı - 


8 kişi mehter takımı ve 4 yeniçeri taşıma sünnet Tahtı -


8 kişi ekipler de büyük 2 davul yani kös yoktur.


Mehter takımı program öncesinde gelir ve ortalama 1 saat etkinlik yerinde kalır. Sünnet düğünlerinde sünnet çocuğu ilk çıkışı yapılır sonrasında sahne de 30 dk kadar marşları canlı gösteri yapar.. 


2 ayrı noktada yani ev önünde ve salonda gösteri yapılsın istenirse %50 fiyat farkı olacaktır.Gelin almalarda ortalama 1 saat bulundu gelin evine yakın bir yer de buluşulur ve damat ile birlikte gelin evine yürüyerek mehter marşları eşliğinde gidilir.. Gelin evi önünde 30 dk konser verilir sonrasında gelin arabaya bindiğinde ekip ayrılacaktır. Düğün yerinde AYRICA yine konser verilsin istenirse %50 fiyat farkı olacaktır. 


Yaz sezonunda programlarımız yoğun olması sebebiyle en az 2-3 hafta önceden kapora yollanmış olması gerekmektedir. Bu durum bazı tarihlerde çok daha öncesinde tarih ayırtmayı gerektirmektedir. 


İSTANBUL MEHTERAN VİDEO LİNKLERİ 


https://youtu.be/lJvG_fqsQC8https://youtu.be/KijBEeg8kGUhttps://youtu.be/_3HbUV805c0https://youtu.be/2r3EDV4WANYhttps://youtu.be/VGp5jYeLv_8İnstagram Sayfamız 


https://instagram.com/istanbulmehteran?igshid=YmMyMTA2M2Y=Sünnet Düğünü Organizasyonun da Sizler için yapabileceklerimiz :

1. Sünnet Düğünü Mekânının Balonlar İle Süslenmesi

2. Sünnet Düğünü Organizasyon Mekânının Masa Ve Sandalyelerinin Süslenmesi

3. Sünnet Düğünü İçin Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

4. Sünnet Düğünü Yatak Süslemesi

5. Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Mehter Takımı Kiralama Hizmeti

6. Sünnet Düğünü İçin Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Hizmeti

7. Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Ses Sistemi Temini

8. Sünnet Düğünü İçin Fasıl Grubu, Müzik Grubu Ve Sanatçı Menejerlik Hizmeti

9. Sünnet Düğünü İçin Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti

10.Sünnet Düğünü Animasyon Ekibi (Palyaço-Sihirbaz-Nasrettin Hoca-Karagöz Ve Hacivat)

11.Sünnet Düğünü İkram Arabaları (Pamuk Şekeri, Patlamış Mısır, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbetçisi.)


Mehter Takımı Kiralama Hizmeti 


Mehter takımı kiralamak istediğinizde İstanbul tüm bölgelerinde Sizlere hizmet veriyoruz. Bize ulaşınız. 

İstanbul'da profesyonel mehter takımı arıyorsanız bizi arayın size fiyat bilgisi verelim. 120 kişilik 

İstanbul'un en büyük mehter takımı olan İstanbul mehter takımı tüm ilçelerde hizmet vermektedir. İstanbul mehter takımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Mehteran Takımımız , Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Taşımakta Ve Milli Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktadır.

 İstanbul MEHTERAN EKİBİ

Açılışlarda Ve Diğer Etkinliklerinizde Mehteran Takımına İhtiyacınız Olduğunda Profesyonel Kadromuzla Ve Kaliteli Kadromuz İle Sizin Yanınızdayız. İstanbul Mehter Takımı Kiralama

Etiketler: İstanbul mehter grubu kiralama, İstanbul mehter takımı kiralama, İstanbul mehteran takımı kiralama, mehter ekibi kiralama, mehter grubu kiralama, mehter takımı, mehter takımı kiralama, mehteran takımı, mehteran takımı kiralama


İstanbul’un her yerine düğünlere, sünnetlere açılışla vb. etkinliklerinize profesyonel Mehter Gösterisi sunmaktayız.

Mehter Takımı gösterileri 8 kişilik, 10 kişilik, 16 kişilik, 30 kişilik ve 40 kişilik mehter takımlarımız ile hizmet vermekteyiz.

whatsapp İletişim