Kiralık Mehter Takımı » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Kiralık Mehter Takımı

Kiralık Mehter Takımı


Kiralık Mehter Takımı

Tarihi asırlara dayanan Mehter’in askeri alandaki etkileri yadsınamaz. Tarihi olarak ilk kuruluşu 1289 yılında Selçuklu Sultanı olan II. Giyaseddin Mesud’un Kayı Aşireti Osmangazi’ye bağımsızlık sembolleri olarak bazı musiki aletleri (tuğ, çevgen, tabil, nakkare, vb.) göndermesi ile başladığı düşünülüyor. Türklerde M.Ö.’lere dayanan çalgı aletleri ile günümüze gelen ve milli duyguların en uçlarda hissedildiği etkinliklerin başında gelen kiralık mehter takımı, Osmanlı-Türk geleneğini sürdürmeye devam ediyor. 

İstanbul Mehteran olarak Türk toplumu ile böylesine özdeşleşen bir askeri bando takımını; sevgi gösterileriyle karşılanacakları, nidalar ve alkış sesleri eşliğinde uğurlanacakları eşsiz programlarda sizlerle buluşturuyoruz. Asker uğurlama, açılış organizasyonları, davet ve kutlama etkinlikleri, Ramazan programları, kültürel etkinlikler, düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlar olmak üzere sayısız programa deneyimli ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Hemen arayın ve sizler de bu coşkulu gösteri için yerinizi ayırtın.


Organizasyonlara ve Etkinliklere Mehter Takımı Kiralama İstanbul

İstanbul Mehteran firması olarak İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 80 kişilik mehter takımı ile 3-5-7-9 katlı olmak üzere organizasyonunuzda tercih ettiğiniz ihtişama göre görev alan ekibimiz, marşlar ve gösteriler dahilinde ilerlemektedir. 

Mehterbaşı ağası, sazbaşı, zurnazen, boruzen, nakkarezen, zilzan, davulzen ve köszen olmak üzere her kata uygun sayılarda mehteranı icra eden ekibimiz ile unutamayacağınız bir etkinlik için İstanbul kiralık mehter takımımız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir, hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.    


Unutulmaz Organizasyonlar için Mehter Takımı Gösterileri

Sünnet, düğün, gelin alma ve asker uğurlama gibi özel organizasyonların yanı sıra iş yeri açılış organizasyonu, kültürel etkinlikler, milli bayram kutlamaları ve belediye etkinlikleri gibi daha pek çok etkinlik için mehter takımı gösterileri sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyata unutulmaz organizasyonlar için ilk adres İstanbul Mehteran. 80 kişilik dev kadromuz ile her türlü etkinlikte boy gösteren ekibimiz İstanbul’un en iyi gösteri hizmetini almanızı sağlıyor. 

Her etkinliğe marşları, çalgıları ve kıyafetleri ile damga vuran ekibimiz coşkulu bir organizasyona imza atıyor. Sizler de bu coşkuya etkinlik ve organizasyonlarınızda yer vermek istiyorsanız İstanbul Mehteran firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın. 

Haftanın her günü 0 553 241 40 67 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak kiralık mehter takımı gösterilerimiz hakkında bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. 


En Sevilen Mehter Marşlarını Sizlerle Buluşturuyoruz

Ceddin Deden, Malazgirt Savaşı, Estergon Kalesi, Ey Şanlı Ordu, Rast Medhal, Yürekler Kabarık, Devlet Marşı, Taksim ve Gazel, Gül Yüzünden Göreli ve Kapanış Merasimi gibi daha pek çok mehter marşının coşkuyla dile getirildiği organizasyonlar için İstanbul Mehteran firmamızın gösterilerini izlemeden kararınızı vermeyin. 

İftiharla seyredilecek gösterileri ve en güzel şekilde icra ettikleri marşları ile gönülleri fetheden mehter takımı bugün de tıpkı önceden olduğu gibi izleyenlerin kalbini içtenlikle etkilemeye devam ediyor. En sevilen mehter marşlarını sizlerle buluşturan firmamız, İstanbul merkezli olup Türkiye’nin her yerine hizmet götürmeyi bir borç bilmektedir. 


Sünnet Düğünü için Mehteran Takımı Kiralama

Evlatlarımızın en özel günlerinden olan sünnet hadisesi için anneler ve babalar olarak onlara unutamayacakları ancak hatırlarken de ne kadar ihtişamlı bir gündü diye akıllarına kazınacakları bir organizasyon düzenlemek isteriz. Böyle günlerde en iyisini yapmaya çalışan ebeveynler olarak çocuk gösterileri, salon süsleme ve sünnet tahtı kiralama gibi çeşitli etkinliklere yer veririz. Böyle günlerde evlatlarınıza kendilerini özel hissettirecek ihtişamlı mehter takımı kiralama hizmetimize ne dersiniz? 

Son zamanların neredeyse tüm kesime hitap eden gösterileri ile mehter takımı programı aracılığıyla çeşitli sayıda ekibin bir araya gelmesiyle harika organizasyonlar düzenlemek mümkün oluyor. Sünnet düğünü için mehter takımı kiralamak ve çocuğunuza benzersiz bir organizasyon düzenlemek için firmamızdan destek alabilirsiniz. 


Açılışlara Özel Mehter Takımı Kiralama

Açılışlara özel konsept programları düzenleyen firmamız iş yeri, dükkan ve mağaza açılışlarında deneyimli mehter takımı ile yer alarak unutulmayacak başlangıçlara adım atmanıza yardımcı oluyor. Tüm ilginin açılışınızda olduğu, açılışınıza çok sayıda vatandaşı çekmeyi sağlayan ve akıllara kazınır bir gösteri İstanbul Mehteran firmamız ile mümkün. Herkesin zevkine hitap etmesinin yanı sıra kalbe dokunan ezgileri ve müzikleri ile tüm davetlilere özel bir gün geçirmelerini sağlayacak kiralık mehter takımı için hemen rezervasyonunuzu yaptırın, kampanyalı fiyatlardan yararlanın. 

Mehter Takımı Eşliğinde Gösterişli Gelin Alma Organizasyonu

Duygulu anların yaşandığı gelin alma organizasyonlarında gelinin evinden davul zurna eşliği ile ayrılması âdettendir. Programlarına coşkulu bir etkinlik dahil etmek isteyenlerin tercihi mehter takımı eşliğinde gelin alma organizasyonlarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Gelin alma organizasyonundan sonra düğün salonunda da marşlarına ve gösterilerine devam edebilen mehter takımımız sevdiklerinize unutamayacakları bir konser vermek isterseniz, İstanbul Mehteran firmamız deneyimli ekibi ile tüm özel günlerinizde olduğu gibi mehter takımı gelin alma organizasyonunda da yanınızdadır. 


Organizasyonların Bir Numaralı Gösteri Ekibi Mehter Takımı için Arayın

Mehter takımımız çok sayıda gösteri ve organizasyonda hizmet almıştır. Yerli ve yabancı devlet adamlarını karşılama törenleri gibi profesyonelliğin ön planda tutulduğu organizasyonlarda eşsiz gösteriler sunan ekibimiz özel ve ihtişamlı bir etkinlik veya organizasyon düzenlemek isteyenlerin özel günlerinde gösterilerini sergilemeye devam ediyor. Konser havasında geçen mehteran gösterilerimiz ile organizasyonun bir numaralı ekibi olarak hizmet vermekten gurur duyarız. 

Sevilen mehter marşları ve tercihe bağlı mehter ekibi sayısı ile organizasyonlarınızda İstanbul kiralık mehter takımımıza yer vermek için 0 553 241 40 67 – 0 216 397 20 02 numaralı iletişim hattımızdan birini hemen arayın, sizler de uygun fiyata kiralık mehteran takımı avantajından yararlanarak rezervasyonunuzu yaptırın.  

Mehter Takımı Organizasyon Hizmetlerinde Uygun Fiyatlar

Deneyimli üstatlarımız ile davet ve organizasyonların baş tacı haline gelen mehter takımı gösterileri ile enfes bir etkinlik düzenlemek isterseniz, firmamızın ekonomik kiralık mehter takımı hakkında bilgi almadan kararınızı vermeyin. Yöresel kostümleri, özel müzik aletleri, coşkulu marşları ve tarihin tozlu sayfalarına yeniden hayat bulduran gösterileri ile mehter takımımız İstanbul’un her yerine şölen havasında bir gösteri sunuyor. 

Keyifli anlara şahitlik etmek, davet ve organizasyonlarınızda duygulu anlar yaşatmak için doğru adrestesiniz. İstanbul’da uygun fiyata kiralık mehter takımı fırsatlarından yararlanmak için hemen arayın, bu coşkulu organizasyonda yerinizi ayırtın. 


En Kaliteli Mehter Takımı Gösterileri için İstanbul Mehteran Hizmetinizde

Geleneksel kültürümüzün bir parçası olan mehter takımı hem görsel hem de müzikli bir gösteri olduğundan her türlü organizasyona dahil edilebilecek bir programdır. İş yeri açılış organizasyonlarından yerli-yabancı turist karşılamaya, okul etkinliklerinden belediye etkinliklerine ve özel organizasyonlara kadar İstanbul mehter takımı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul Mehteran olarak Osmanlı’dan başlayarak Türkiye Cumhuriyeti’nin de belirli dönemlerinde olmak üzere düşmana korku, askerimize ise coşku veren mehter takımının en güzel marşlarını ve ezgilerini deneyimli ekibimiz ile icra ediyoruz. 


Uygun Fiyata Kiralık Mehter Takımı için Hemen Arayın

Asırlardır süre gelen bu kültürü halen yaşatmak ve değerlerimizi en iyi şekliyle sunmak ve yansıtmak için firma olarak uzun yıllardır mehter takımı gösterileri düzenliyoruz. İstanbul Mehteran firması olarak katıldığımız organizasyonlarda tecrübesi ile göz dolduran mehter takımımız, yemekli-yemeksiz tüm organizasyonlarda ve etkinliklerde özenli çalışmalarını sürdürmektedir. 

Üstatlarımız ile unutulmayacak organizasyonlara ev sahipliği yapmak ve uygun fiyata kiralık mehter takımı hizmetimizden yararlanmak için 0 553 241 40 67 – 0 216 397 20 02 iletişim numaralarımızı arayabilir veya mesaj bırakabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınız olan hizmeti en iyi şekilde almanız için profesyonel hizmet sunarken, 2023 kiralık mehter takımı fiyatları ile de halen yüzünüzü güldürmeye devam ediyor. 

Kültürel mirasımızı gelecek nesillere taşımaktan gurur duyan firmamızın bu keyifli şöleninde yer alabilmeniz ve uygun fiyatlardan yararlanabilmeniz için 0 553 241 40 67 veya 0 216 397 20 02 iletişim hattımızı hemen arayın ve rezervasyonunuzu yaptırın.  whatsapp İletişim