Mehter Kiralama » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Mehter Kiralama

Mehter Kiralama


Günümüzde özel günlerde mehter kiralama adeta bir gelenek haline gelmiştir. Mehter kiralama Osmanlıdan gelen ve kitleleri coşturan bir aktivitedir. Bu mirası yaşatmak isteyen pek çok insan hem düğünlerde hem de özel günlerde mehter takımı kiralayarak bu özel günleri daha da anlamlı hale getirmektedir. İstanbul Mehteran, mehteran takımı kiralama konusunda müşterilerine profesyonel hizmet sunmakta olan bir firmadır. Yıllardır hem kaliteli hem de müşteri memnuniyeti odaklı kiralama hizmeti ile İstanbul’un her yerinde adından söz ettirmektedir.


Mehter Kiralama Hizmeti Nedir?

Mehter kiralama hizmet, mehter takımı ve tüm aksesuarları dahil olmak üzere insanlara sunulan bir hizmettir. Mehter takımı içerisinde pek çok geleneksel çalgı aleti bulunmaktadır. Bunlardan bazıları zurna, zil, çevgen, davul ve köstür. Bununla beraber Zırh, sancak, nakkare ve mehterbaşı gibi aksesuarlar da söz konusudur. İstanbul Mehteran mehter takımı içerisinde ne varsa eksiksiz bir şekilde kiralama yapmaktadır. Mehter takımında arzu edilen kişi sayısı ve çalgı saygısı temin edilebilmektedir. Bu anlamda kişilerin ihtiyacına göre standart ya da daha büyük ve kapsamlı mehter takımları kiralamak mümkündür.Hangi Etkinliklerde Mehter Kiralama Yapılır?

Mehter takımı kiralama hizmetinden hemen her türlü aktivitede ya da özel günde faydalanmak mümkündür. Ancak başlıca mehter kiralama hizmetlerinin sağlandığı yerler:

1)      Düğünler, nişan organizasyonları

2)      Sünnet düğünü ve özel davetler

3)      Dükkân ve işyeri açılışları

4)      Çocuk şenlikleri, bahar şenlikleri, okul bayram ve şenlikleri

5)      Fuar ve fuara bağlı organizasyonlar

6)      Misafir karşılama

7)      Evlilik, gelin alma, gelin çıkarma

8)      Kurtuluş günleri, milli bayramlar ve fetih kutlamaları

Mehter Takımı Kiralama Seçenekleri

Yukarıda sayılan bu ve benzeri tüm organizasyonlar için mehter takımı kiralamak mümkündür. Organizasyon büyüklüğüne ve kişi sayısına göre de kiralama yapmak söz konusudur. Bu noktada hangi aktivitenin olacağını, kaç kişilik bir grup istendiğini İstanbul Mehteran firmasına iletmek yeterli olacaktır. Yılların tecrübesini elinde bulunduran ve sayısız etkinlik için mehter kiralama hizmeti sunmuş olan İstanbul Mehteran, İstanbul’un her bölgesine hizmetini götürmektedir.

Firmanın sağladığı mehter takımı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Organizasyonlarda 80 kişilik bir ekiple marş ve gösteriler düzenlenmektedir. Malazgirt Savaşı, Ceddin Dede, Ey Şanlı Ordu, Estergon Kalesi, Taksim ve Gazel, Devlet Marşı, Yürekler Kabarık, Kapanış Merasimi, Gül Yüzünden Göreli ve daha pek çok marş mehter takımı tarafından icra edilmektedir.


En Uygun Fiyatlarla Mehter Kiralama

Yıllardır İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline mehteran ekibi hizmeti götüren İstanbul Mehteran, organizasyon ne olursa olsun en uygun fiyatlarla en üst performansı sağlamaktadır. Bu anlamda mehter takımı iletişim numaraları 0 553 241 40 67 – 0 216 397 20 02 numaralı arandığı takdirde mehter kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak ve organizasyonlar için en uygun koşullarla kiralama yapmak mümkündür.


whatsapp İletişim