En İyi Mehter Takımı » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

En İyi Mehter Takımı

En İyi Mehter Takımı


Mehter, Osmanlı zamanında kullanılan askeri bandodur. Yeniçeri Ocağı himayesinde olan mehter takımı, Ocağın kaldırılması ile beraber askeri varlığını kaybetmiş ancak günümüzde varlığını sürdürmektedir. Son dönemde oldukça popüler olan mehter takımı kiralama hizmeti, balo, sünnet, düğün, karşılama, açılış gibi pek çok etkinlikte verilmektedir. Peki, en iyi mehter takımı hizmeti nereden alınır? Mehter takımı nasıl kiralanır?

Osmanlı’nın ihtişamlı görünümü siz değerli müşterilere görsel olarak sunulmaktadır. Bütçenize uygun fiyat alternatifleri ile sizleri memnun ediyor. Sünnet düğünler, iş yeri açılışları, düğünler ve daha pek çok organizasyon işlerinizde mehter takımı ile gelin-damat çıkışlarında mekana farklı bir atmosfer katıyor.Gerçekleştirdiğiniz özel günlerinizde mehter takımız ile beraber sizlere sunulan programda eşsiz anlar yaşayacaksınız. Gününüz mehter takımının eşsiz marşları ile renklendiriliyor, unutamayacağınız zamanlar geçirmeniz sağlanıyor.

Mehter Kiralama Alanları Nelerdir?

 

Mehter takımı kiralama iş yeri açılışları, düğünler, sünnet, konser ve daha pek çok etkinlikte, özellikle de kutlamalarda ve değişik törenlerde mehteran takımı en popüler organizasyonlardan bir tanesidir. Fakat aklınıza gelebilecek diğer pek çok faaliyet ve organizasyonda da mehter takımı kiralanabilmektedir.

Mehter takımı kiralama hizmeti bütün organizasyonları, büyük- küçük etkinliklerin en önemli kısımlarından bir tanesidir. Mehteran gösterisi kiralama hizmeti işinde en iyi ve tecrübeli mehter ekibi tarafından yapılmalıdır. Gösteri süresi, programın gereksinimine ve içeriğine göre değişiklik gösterebilir.

Mehter takımı kiralama firması olan İstanbul Mehteran, mehteran ekibi kiralama hizmeti ile etkinlik ve organizasyonlarınızın önemli bir parçası olmaktan mutluluk duyuyor. İsterseniz 7-8 kişilik küçük bir mehter takımı isterseniz de büyük bir mehter takımı talep edebilirsiniz, ihtiyacınıza göre doğru sayıda kişiyi seçebilirsiniz.En İyi Mehter Takımı Kiralama Hizmeti

 

Yapacağınız etkinlik ya da organizasyonlarda gözler mehter takımının üzerinde olacaktır. Bundan dolayı mehter takımı hususunda profesyonel kişilerle çalışmalı, mehter takımının uyumu ve performansı eksiksiz olmalıdır. Mehteran gösterisi erken dönem kurumlarda sıklıkla yer verilen gösterilerden biridir. Mehter takımın çalgıları içerisinde kos, zurna, zil, çevgen, trompet ve bateri gibi enstrümanlar yer almaktadır. Mehter marşları da profesyonel müzisyenler tarafından söylenmektedir.Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Her etkinliğin içeriği, ihtiyaçları ve davetli yoğunluğu değişiklik gösterir. Neticede mehter takımı kiralama ekibinde yer alacak kişi sayısı da talebe göre farklılık gösterebilmektedir. Mehteran takımı kiralama fiyatları ekipteki kişi sayısına göre kişi başı bazında hesaplanmaktadır. Mehter takımı kiralama ücreti hesaplanırken, mehter takımına katılması gereken kişi sayısı, organizasyon içeriği ve organizasyon alanına göre hesaplanacaktır.

Çoğunlukla mehter takımları 8, 10, 12 ve 15 kişiden meydana gelmektedir. Mehter takımı kiralama fiyatlandırma için İstanbul Mehteran firmasıyla iletişime geçtiğiniz takdirde uygun fiyatlarla karşılaşırsınız. En iyi mehter takımına ve imkanlarına sahip firmalardan biri olan firma sizlere en uygun fiyat ve teklifleri sunmaktadır.


whatsapp İletişim