Mehter Takımı Fiyatları » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Mehter Takımı Fiyatları

Mehter Takımı Fiyatları


Mehter takımı marşları geçmişten günümüze hemen her organizasyonda kendisine yer bulan ve kitleleri coşturan bir faaliyettir. Mehter takımı fiyatları ise talep edilen mehter takımının büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. 80 kişiye kadar oluşan mehteran takımı arzu edilen kişi sayısına göre ayarlanmaktadır. Mehteran takımı geleneksel Osmanlı kıyafetleri ve geleneksel çalgılar ile organizasyonda boy göstermekte ve insanları adeta coşturmaktadır.

Mehter takımı kültürel bir miras olarak günümüzde hala varlığını korumakta olup her çeşit düğün, organizasyon, açılış, kutlama gibi faaliyetlerde karşımıza çıkmaktadır. İstanbul Mehteran ise İstanbul’un en köklü mehteran organizasyon firmalarından biri olup yıllardır insanlara kapsamlı bir mehteran kiralama hizmeti sunmaktadır. 


Mehter Takımı ile Özel Günlerde Bitmeyecek Bir Coşku

Mehter takımı kiralarken mutlaka firmanın verdiği hizmetin kalitesine bakmak gerekir. Bunu ufak bir araştırma ile görmek mümkündür. Mehteran firmasının kendisine ait bir web sitesi olmalı ve mutlaka insanlara sağladığı hizmetler fotoğraflı bir şekilde örneklerle yer verilmelidir. İnsanlar hangi hizmeti kiralayacağını iyi bilmelidir. Bu noktada İstanbul Mehteran müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürüttüğünden her türlü merak edilen detaya web sitesinde yer vermektedir. Mehteran kiralamak için tek yapılması gereken telefon numarasından yetkiliye ulaşmak ve hangi organizasyonda kaç kişilik bir ekip istendiğinin belirtilmesi olacaktır.


Mehter Takımı Gösterileri Nerelerde Yapılıyor?

Bu ihtişamlı gösteri esasen her türlü düğün, kına, gelin çıkarma, sünnet düğünü, milli bayramlar, çocuk bayramları, üniversite şenlikleri, doğum günleri vb. özel günlerde faaliyet gösterebilmektedir. Mehteran takımları eski zamanlardan beri küçük büyük herkesin ilgisini çeken aynı zamanda bir gurur vesilesi olan bir etkinliği yürütmektedir. Bu anlamda geleneksel kıyafetler, mehterbaşı ağası, sazbaşı, zurnazen, boruzen, nakkarezen, zilzan, davulzen ve köszen gibi aletler tam takım olarak hazırlanmaktadır.

Mehter Takımı ile Unutulmaz Bir Organizasyon

Etkinlik yerine önceden gelen ekip her türlü hazırlığı yaparak doğru zamanda çalmaya başlamakta ve yine en doğru zamanda insanları coşturarak duygusal anlar yaşatmaktadır. Sünnet düğünlerinde çocukları eğlendirmek, heyecanlarını bastırmak ve güzel bir anı bırakmak için mehteran takımları sıklıkla kiralanmaktadır. Bununla beraber yine gelin alma merasimlerinde mehter takımı eşliğinde duygusal anlara şahit olmak mümkündür.

İstanbul Mehteran ekipte kaç kişi gerekliyse bunu sağlayan ve her türlü donanımsal, aksesuarları tam olarak sağlayan bir firmadır. Hem İstanbul hem de İstanbul dışı organizasyonlarda mehteran takımı ihtiyacını profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.


2023 Mehter Takımı Fiyatları

Söz konusu bu organizasyon için talep edilecek mehter takımı olduğunda fiyatların da ekip büyüklüğüne göre değiştiğini söylemek doğru olacaktır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan İstanbul Mehteran en uygun mehter takımı fiyatları ile müşterilerine kusursuz bir hizmet vermektedir. Mehter takımı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için 0 553 241 40 67 – 0 216 397 20 02 numaralarını aramak yeterlidir. 


whatsapp İletişim