İstanbul Mehteran » MEHTER TAKIMI | MEHTER TAKIMI KİRALAMA | KİRALIK MEHTER TAKIMI | MEHTERAN EKİBİ | İSTANBUL MEHTERAN | MEHTER TAKIMI FİYATLARI

İstanbul Mehteran

İstanbul Mehteran


İSTANBUL MEHTERAN


Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter TakımımızCoşkusunu İstanbul'da Sizlerde Yaşayın Diye İstanbul Mehter TakımımızOrganizasyonlarınızı Da Muhteşem Sunuyor.


İstanbul Mehteran Takımımız , Katılımcıların Coşkusunu En Üst SeviyeyeTaşımakta Ve Milli Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktadır.


İstanbul'da Açılışlarda Ve Diğer Etkinliklernizde Mehteran Takımınaİhtiyacınız Olduğunda Profesyonel Kadromozla Ve Kaliteli Kadromuz İle SizinYayınızdayız. İstanbul Merkez Olmak Üzere Tüm Türkiye'ye Kaliteli HizmetimiziSunmaktayız.

 

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın.. 

0553 241 40 67


Mehter Takımı Fiyatları Kişi Sayısına Göre Ve Organizasyon Yapılacak YerinUzaklığına Göre Değişiklik Göstermektedir.İstanbul Mehter Takımı Alanında UzmanKişiler İle Bu Güne Kadar Bir Çok Konser Düzenlemiş Olup İzleyenler TarafındanBeğeni İle Karşılanmıştır...


İstanbul Mehter Takımı Türkiye 'Nin En Profesyonel Özel Mehter TakımlarıArasında Yer Almaktadır.Sizde İşinizi Şansa Bırakmayın Profesyonel EkipleÇalışın.
 MEHTER


İstanbul'da Mehter Kiralamak İçin Bize Ulaşın.En Az 10 Kişi İle KonserVerilmektedir... İstanbul 'Da İş Yeri , Fabrika , İşletme Temel Atma Ve İşletmeAçılış Programları , Şirketlerin Seminer Ve Toplantıları , Kongreler Ve ÖzelToplantılar ,Yıl Sonu  Ve Veda Programları , Turistik Faaliyetlerde ,Otellerde Özel Misafir Karşılamalarında , Misafir Uğulama Ve KonserEtkinliklerinde , Belediyelerin Kutlama Programları , Sünnet Düğünleri , DüğünOrganizasyonlarında Profesyonel Kadromuzla İstanbul'da Hizmetinizdeyiz.


Mehter Takımı Kiralamak İçin Bizi Aramanız Yeterli.. En Uygun Fiyatlar İleİstanbul Mehter Takımı Yanınızda..MEHTERAN EKİBİ


İletişim :0553 241 40 67