Açılış Organizasyonu » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu


İstanbul Mehter Takımı Açılış Organizasyonu


Türkiye'nin Önde Gelen Birçok Ticari Kuruluşu İçin Açılış Organizasyonu Düzenledik. Mehter Takımı İle Yapılan Organizasyonlar da Hem Tarihi Yad Etmiş Oluyorsunuz, Hem de Ciddi Bir Reklam Çalışması Yapıyorsunuz. Açılış, Fuar Tanıtım, Konferans, Otel Programları, Türk Geceleri, Üniversite Şenlikleri Toplantı, Belediye Programları, Kortej Yürüyüş, Ramazan Etkinlikleri, Konser Programları, Düğün Ve Her Türlü Organizasyonlarınıza İstanbul Mehteran Mehter Takımı Kiralama Sizlerin Hizmetinizdedir.


En Ekonomik Mehter Takımı Ekibi Ücretleri 1000 TL'den Başlıyor.


 Açılış Organizasyonu Mehter Takımı Kiralama


İstanbul Mehteran Takımı İstanbul ' un Bir Çok Yerinde İş Yeri Açılışı Fabrika Açılışı Alışveriş Merkezi Açılışında Yer Almış Olup Türkiye Genelinde Hizmetlerine Devam Ediyor. Sizler de İş Yeri Açılışlarında Mehter Takımı Kiralama Yapabilir ve Firmanızın Tanıtımına Katkı Da Bulunabilirsiniz Aynı Zamanda Ecdadımızın Bizlere Bırakmış Olduğu Mehter Takımını Bu Güzel Atmosferde Davetlilerinize Sunabilirsiniz.


 İstanbul'un En Büyük Mehter Takımı


İçinde Bulunduğumuz Pazarda Ziyaretçilerinizin Dikkatlerini Çekebilecek Beş Duyuya Hitap Eden Bir Etkinlik Yapmalıyız Ki Başarıyı Sağlayalım. Klasikleşmiş Yöntemlerden Öte Bir Program Hazırlayalım. İstanbul Mehteran Takımı İle Tüm Halkın İlgisini İş Yerinize Çekerek Çok Maliyetli Reklam Çalışmaları Yerine Uygun Fiyatlarla Mehter Takımı Kiralama Yaparak Hem Tarihi Yâd Ederek Mehter Dinletisi Yapar Hem de Hafızalara Kazınan Unutulmaz Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın ki İşe Nasıl Başlarsanız Öyle Gider.whatsapp İletişim