Mehteran Takımı Kiralama » İstanbul Mehteran | Mehter Takımı Fiyatları | Kiralık Mehter Takımı

Mehteran Takımı Kiralama

Mehteran Takımı Kiralama


Mehteran Takımı Kiralama

Osmanlı Ordusunun, hücum ve zafermarşlarını çalan mehteran takımı, tarihimizde önemli yere sahiptir. Savaş sırasındaaskerlerimize cesaret, düşmana korku veren askeri bandosu, barışta ise askeriruhu canlı tutan ezgileri barındırır. Dünyanın en eski ve ilk ordu bandosu olanmehter takımı, Osmanlı döneminde savaşlarda önemli etkiye sahipti. Osmanlı’yada Selçuklulardan geçen mehter takımı, Osmanlı’n özel etkinliklerinde sahnealmıştır. İstanbul Mehteran firmamız, profesyonel mehter takımı ile hizmetvermektedir. Düğün, sünnet, açılış gibi etkinliklerde başarılı organizasyonlaraadım atan firmamızın iletişim numaralarını kullanarak, mehteran takımı kiralama için rezervasyon yaptırabilirsiniz.Değerlerimizi yansıtan, gerçek duyguyu hissettiren marşlarla uzman kadromuzunustalıklarını en iyi şekilde sergilemektedir.
Mehteran Takımı Kiralama Hizmetleri


Mehteran takımı, giriş, selamlara, devlet marşı, Ceddin Deden, Genç Osman, Plevne Marşı, Ordunun Duası gibi birbirinden değerli marşları, özel kıyafetleri ve müzik aletleriyle en içten duygularla sunuyor. Yediden yetmişe tüylerimizi kabartan, milli benliğimizi hissettiren mehteran takımı kiralama, zurna, kös, zil, boru, nefesli, çarpmalı, vurmalı ve üflemeli çalgılar kullanır. Kız çıkarma, kına organizasyonları, düğün organizasyonları, sünnet düğünleri, açılış organizasyonları, okul organizasyonları, karşılama, gibi çeşitli etkinlikler için mehteran takımı kiralama hizmetleri alabiliyorsunuz. İstanbul Mehteran firmamız, İstanbul’da en kapsamlı mehter ekibi ile hizmet vermektedir. Mehter ekibimiz, yalnızca İstanbul değil Türkiye’nin her yerinde organizasyonlarda gösteri yapmaktadır. Mehter organizasyonu hakkında bilgiedinmek ve rezervasyon yaptırmak için iletişim numaralarımızı (cep telefonu, Whatsapp)kullanabilirsiniz.Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları


Profesyonel mehter takımımız, standart olarak 10 kişilik ekipten oluşuyor. İsteğe bağlı olarak ekip sayısını arttırabilirsiniz. Gerçek anlamda mehter marşının hissedilebilmesi için en az 9 kişilik ekibe ihtiyaç vardır. Bütçeyi düşürmek isterseniz minimum 8 kişiden oluşan mehter takımı gösterisi talep edebilirsiniz. En ideal ekip ise 12-36 kişiden oluşmalıdır. Mehteran takımı kiralama fiyatları, istediğiniz ekip sayısına, organizasyon türüne, mekana, il ve ilçeye göre değişkenlik gösterecektir. Belirttiğiniz tarihe göre de fiyatlar farklılık gösterebilir. İstanbul Mehteran firmamızın iletişimbilgilerini kullanarak, mehteran takımı kiralama fiyatları konusunda bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.
whatsapp İletişim