Mehteran Takımı Kiralama

Mehteran Takımı Kiralama


Mehteran Takımı Kiralama

Osmanlı Ordusunun, hücum ve zafermarşlarını çalan mehteran takımı, tarihimizde önemli yere sahiptir.

Savaş sırasında askerlerimize cesaret, düşmana korku veren askeri bandosu, barışta ise askeri ruhu canlı tutan ezgileri barındırır.

Dünyanın en eski ve ilk ordu bandosu olan mehter takımı, Osmanlı döneminde savaşlarda önemli etkiye sahipti. Osmanlı’ya da Selçuklulardan geçen mehter takımı, Osmanlı’n özel etkinliklerinde sahne almıştır.

İstanbul Mehteran firmamız, profesyonel mehter takımı ile hizmet vermektedir.

Düğün, sünnet, açılış gibi etkinliklerde başarılı organizasyonlara adım atan firmamızın iletişim numaralarını kullanarak, mehteran takımı kiralama için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Değerlerimizi yansıtan, gerçek duyguyu hissettiren marşlarla uzman kadromuzun ustalıklarını en iyi şekilde sergilemektedir.

Mehteran Takımı Kiralama

Mehteran Takımı Kiralama Hizmetleri

Mehteran takımı, giriş, selamlara, devlet marşı, Ceddin Deden, Genç Osman, Plevne Marşı, Ordunun Duası gibi birbirinden değerli marşları, özel kıyafetleri ve müzik aletleriyle en içten duygularla sunuyor.

Yediden yetmişe tüylerimizi kabartan, milli benliğimizi hissettiren mehteran takımı kiralama, zurna, kös, zil, boru, nefesli, çarpmalı, vurmalı ve üflemeli çalgılar kullanır.

Kız çıkarma, kına organizasyonları, düğün organizasyonları, sünnet düğünleri, açılış organizasyonları, okul organizasyonları, karşılama, gibi çeşitli etkinlikler için mehteran takımı kiralama hizmetleri alabiliyorsunuz.

İstanbul Mehteran firmamız, İstanbul’da en kapsamlı mehter ekibi ile hizmet vermektedir. Mehter ekibimiz, yalnızca İstanbul değil Türkiye’nin her yerinde organizasyonlarda gösteri yapmaktadır.

Mehter organizasyonu hakkında bilgi edinmek ve rezervasyon yaptırmak için iletişim numaralarımızı (cep telefonu, Whatsapp) kullanabilirsiniz.

Mehteran Takımı Kiralama

Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları

Profesyonel mehter takımımız, standart olarak 10 kişilik ekipten oluşuyor. İsteğe bağlı olarak ekip sayısını arttırabilirsiniz.

Gerçek anlamda mehter marşının hissedilebilmesi için en az 9 kişilik ekibe ihtiyaç vardır. Bütçeyi düşürmek isterseniz minimum 8 kişiden oluşan mehter takımı gösterisi talep edebilirsiniz.

En ideal ekip ise 12-36 kişiden oluşmalıdır. Mehteran takımı kiralama fiyatları, istediğiniz ekip sayısına, organizasyon türüne, mekana, il ve ilçeye göre değişkenlik gösterecektir.

Belirttiğiniz tarihe göre de fiyatlar farklılık gösterebilir. İstanbul Mehteran firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak, mehteran takımı kiralama fiyatları konusunda bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.whatsapp İletişim