Foto Galeri

Video Galeri

 

 

www.asirorganizasyon.com
www.sunnetdugunleri.com
www.islamidugunsemazen.com
www.semazenilahigrubu.com
www.asirkinaorganizasyonu.com
www.pendikkinaorganizasyonu.com
www.helallokmaci.com
www.istanbullokmaci.com
www.osmanlimacuncusu.com
www.semazenlidugun.net
www.bayanilahigrubu.com

Aktif Ziyaretçi 3
Dün Tekil 207
Bugün Tekil 191
Toplam Tekil 255987

Facebook İstanbul Mehteran

İstanbul Mehteran

İstanbul Mehteran açılış organizasyonunda coşturdu.

İstanbul Mehteran Sünnet Düğününde Mehter Takımı ile...

Mehter Takımı ile Düğün Organizasyon

istanbul mehteran

mehter takımı ile kız almaya gittik

Sünnet düğünü mehter takımı

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU-MEHTER TAKIMI

 
Gafil Ne Bilir Neşve-İ Pür Şevki Vegâyı 
 Meydan-I Celaletteki Envâr-I Safâyı ... 
Allah Yoluna Cenk Edelim Şân Alalım Şân 
Kur'anda Zafer Vadediyor Hazret-İ Yezdan

   

Düğün Organizasyonu, Sünnet düğünü organizasyonu  , Ramazan Etkinlikleri Ve Özel Günlerinizde Mehter Takımımızla Özel Günlerinize Coşku Katıyoruz... 

Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter Takımı  Muhteşem Coşkusunu Sizlerde Yaşayın Diye Mehter Takımımız organizasyonlarınız da muhteşem gösteriler sunuyor..

Mehteran Ekibi, Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Taşımakta Ve Millî Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktadır

       

Mehter Ekibi, Mehter Takımı Kiralama


Mehter Ekibi, Mehter Takımı Kiralama İhtiyacınız İçin İstanbul’un Tüm İlçelerinde Her Zaman Yanınızdayız. Bize Ulaşın, Fiyat Ve Bilgi Verelim. Mehter Takımı Organizasyon Ve Düzenlemelerinizi Çok Uygun Fiyatlar İle Gerçekleştiriyoruz. Mehter Takımı | Mehter Ekibi Paket Programlarımızla Sizlere En Uygun Koşullarda Mümkün Olan En Kaliteli Hizmeti Sunmaktayız.


İstanbul’daki Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri İle Sizlere Artık Bir Telefon Kadar Yakınız. İstanbul Mehter Takımı Sünnet Düğünlerinizin Daha Renkli Ve Farklı Olması İçin, Özel Olarak Tasarlanmış Sünnet Tahtı Ve 4 Yeniçeri Askerinden Oluşan, Volkanlar Ve Ceddin Deden Müziği Eşliğinden Oluşan Konsepti Sizin Ve Misafirlerinizin Beğenisine Sunuyoruz

Sünnet Tahtı ve yeniçeri kiralama hizmetleri  0553 241 40 67   sünnet tahtı ve yeniçeri kiralamak için arayın 0553 241 40 67   Sünnet Tahtı Kiralama hizmetleri  0553 241 40 67

Bizim için En Değerli Şey Çocuklarımızdır. Onların Sünnet Düğününde Bu Anın Unutulmaz Bir Hale Getirmek Her Şeyden Daha Önemlidir. 

sünnet tahtı ve yeniçeri hizmeti

Sünnet Düğünü Yapılacak Mekâna Uygun Olarak Balonlarla Süslenmesi Yapılır. Daha Sonra Sünnet Çocuğunun Yeniçeriler Eşliğinde Mekâna Girişi Yapılır. Aynı Zamanda Mekâna Girerken Mehter Takımımız Canlı Mehter Gösterisi Yapar. Yeniçeriler Ellerinde Volkan Ya da Meşalelerle İçeriye Giriş Yapar. Sünnet Çocuğu Mekânda Gezdirildikten Sonra Yere Yavaşça İndirilir. Sünnet Çocuğu Küçük Bir Konuşma Yaptıktan Sonra Konfetiler Patlar. Mehter Takımımız Konser Vermeye Başlar.. Bu Özel Günde Sizin Çocuğunuzun Mutluluğu Bizim İçin Büyük Bir Önem Taşımaktadır. Bu Günü Gönül Ferahlığıyla Yaşamak İstiyorsanız Bizi Tercih Etmelisiniz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

İLETİŞİM : 0553 241 40 67 

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Erkek çocuklarını buluğ çağına gelmeden sünnet ettirmek İslam da kabul gören bur durumdur ve Müslüman aileler bu kaideye uymaktadırlar. Bu aşamada durumu olan Müslüman aileler çocuklarının sünnet olmasından ötürü bir sünnet düğünü yapmayı düşünürler. sünnet düğünü organizasyonu içeriğine baktığımızda aileler daha çok gelen misafirlere iyi bir hazırlıkta içerik hazırlayıp, onlara sunmak istemektedirler. En azından yine durumları varsa bir kurban kesip, bununla da yemek düzenleyip, gelen misafirlerin hayır duasını almak istemektedirler. Tabi bu aşamada  sünnet düğünü organizasyonu ailenin bazen tek başına yüklenebileceği bir olay olmaktan çıkabilir. Çünkü aile tek başına düğün olayını sırtlandığı zaman bazı ayrıntıları gözden kaçırabilmektedir ve bu da sünnet düğününün hüsranla sonuçlanmasına sebebiyet verebilir.

sünnet düğünü çerçevesinde ailenin sünnet düğününün sonucunun güzel bitebilmesi için iyi bir organizasyon şirketiyle anlaşmaya varması çok önemlidir. Derinlemesine araştırma yaparak cebinize ve aklınıza uygun bir organizasyon şirketiyle anlaşmaya varmalısınız. İslami sünnet düğünü  organizasyonu dâhilinde neler olmasını istiyorsanız bunları organizasyon şirketiyle en baştan oturup konuşmalısınız ki daha sonrasında oluşabilecek sıkıntılar için canınız fazlasıyla sıkıntıya girmesin. Program konusunda birçok şey düşünülebilir. Örneğin bir sünnet düğününde islami olduğundan dolayı mevlit okutulabilir ya da çocukların ilgisini çekebilecek mehter takımı ayarlanabilir. Özellikle bu düğün asıl olarak çocukların düğünü olduğu için onların eğlencesi ve keyfiyeti ön planda tutulmalıdır.En güzel sünnet düğünü organizasyonu firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.