Pendik Mehter Takımı » İstanbul Mehteran | Mehter Takımı Fiyatları | Kiralık Mehter Takımı

Pendik Mehter Takımı

Pendik Mehter Takımı


PENDİK MEHTER TAKIMI

Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter Takımımız Coşkusunu Pendik'de Sizlerde Yaşayın Diye İstanbul Mehter Takımımız Organizasyonlarınızı Da Muhteşem Sunuyor.

 

İstanbul Mehteran Takımımız , Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Taşımakta Ve Milli Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktadır..

 MEHTER 

Pendik ' de  Açılış Ve Diğer Etkinliklerinizde Mehteran Takımına İhtiyacınız Olduğunda Profesyonel Kadromuzla Ve Kaliteli Kadromuz İle Sizin Yanınızdayız. Pendik Merkez Olmak Üzere Tüm Türkiye'ye Kaliteli Hizmetimizi Sunmaktayız..


Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın.. 

0553 241 40 67

 

MEHTERAN EKİBİ 

Mehter Takımı Fiyatları Kişi Sayısına Göre Ve Organizasyon Yapılacak Yerin Uzaklığına Göre Değişiklik Göstermektedir.İstanbul Mehter Takımı Alanında Uzman Kişiler İle Bu Güne Kadar Bir Çok Konser Düzenlemiş Olup İzleyenler Tarafından Beğeni İle Karşılanmıştır...


İstanbul Mehter Takımı Türkiye ' nin En Profesyonel Özel Mehter Takımları Arasında Yer Almaktadır.Sizde İşinizi Şansa Bırakmayın Profesyonel Ekiple Çalışın...

 MEHTER TAKIMI FİYATLARI

Pendik ' de Mehter Kiralamak İçin Bize Ulaşın.En Az 10 Kişi İle Konser Verilmektedir... İstanbul 'Da İş Yeri , Fabrika , İşletme Temel Atma Ve İşletme Açılış Programları , Şirketlerin Seminer Ve Toplantıları , Kongreler Ve Özel Toplantılar ,Yıl Sonu  Ve Veda Programları , Turistik Faaliyetlerde , Otellerde Özel Misafir Karşılamalarında , Misafir Uğurlama Ve Konser Etkinliklerinde , Belediyelerin Kutlama Programları , Sünnet Düğünleri , Düğün Organizasyonlarında Profesyonel Kadromuzla İstanbul'da Hizmetinizdeyiz..

   MEHTER ORGANİZASYON

Mehter Takımı Kiralamak İçin Bizi Aramanız Yeterli.. En Uygun Fiyatlar İle İstanbul Mehter Takımı Yanınızda..

 

İletişim : 0553 241 40 67

 


whatsapp İletişim