Pendik Mehter Takımı » İstanbul Mehteran | Mehter Takımı Fiyatları | Kiralık Mehter Takımı

Pendik Mehter Takımı

Pendik Mehter Takımı


PENDİK MEHTER TAKIMI

Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter TakımımızCoşkusunu Pendik'de Sizlerde Yaşayın Diye İstanbul Mehter TakımımızOrganizasyonlarınızı Da Muhteşem Sunuyor.

 

İstanbul Mehteran Takımımız , Katılımcıların Coşkusunu En Üst SeviyeyeTaşımakta Ve Milli Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktadır..

 MEHTER 

Pendik ' de  Açılış Ve Diğer Etkinliklerinizde Mehteran Takımınaİhtiyacınız Olduğunda Profesyonel Kadromuzla Ve Kaliteli Kadromuz İle SizinYanınızdayız. Pendik Merkez Olmak Üzere Tüm Türkiye'ye Kaliteli HizmetimiziSunmaktayız..


Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın.. 

0553 241 40 67

 

MEHTERAN EKİBİ 

Mehter Takımı Fiyatları Kişi Sayısına Göre Ve Organizasyon Yapılacak YerinUzaklığına Göre Değişiklik Göstermektedir.İstanbul Mehter Takımı Alanında UzmanKişiler İle Bu Güne Kadar Bir Çok Konser Düzenlemiş Olup İzleyenler TarafındanBeğeni İle Karşılanmıştır...


İstanbul Mehter Takımı Türkiye ' nin En Profesyonel Özel Mehter TakımlarıArasında Yer Almaktadır.Sizde İşinizi Şansa Bırakmayın Profesyonel EkipleÇalışın...

 MEHTER TAKIMI FİYATLARI

Pendik ' de Mehter Kiralamak İçin Bize Ulaşın.En Az 10 Kişi İle KonserVerilmektedir... İstanbul 'Da İş Yeri , Fabrika , İşletme Temel Atma Ve İşletmeAçılış Programları , Şirketlerin Seminer Ve Toplantıları , Kongreler Ve ÖzelToplantılar ,Yıl Sonu  Ve Veda Programları , Turistik Faaliyetlerde ,Otellerde Özel Misafir Karşılamalarında , Misafir Uğurlama Ve KonserEtkinliklerinde , Belediyelerin Kutlama Programları , Sünnet Düğünleri , DüğünOrganizasyonlarında Profesyonel Kadromuzla İstanbul'da Hizmetinizdeyiz..

   MEHTER ORGANİZASYON

Mehter Takımı Kiralamak İçin Bizi Aramanız Yeterli.. En Uygun Fiyatlar İleİstanbul Mehter Takımı Yanınızda..

 

İletişim :0553 241 40 67

 


whatsapp İletişim