Maltepe Mehter Takımı » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Maltepe Mehter Takımı

Maltepe Mehter Takımı


MALTEPE MEHTER TAKIMI


Geçmişten Geleceğe Köprü Olan Mehter Takımımız Coşkusunu Maltepe ' de Sizlerde Yaşayın Diye İstanbul Mehter Takımımız Organizasyonlarınızı Da Muhteşem Sunuyor. İstanbul Mehteran Takımımız , Katılımcıların Coşkusunu En Üst Seviyeye Taşımakta Ve Milli Kimliğimize Uygun Gösteriler Sunmaktadır.


MEHTERAN EKİBİ


Maltepe'de Açılışlarda Ve Diğer Etkinliklerinizde Mehteran Takımına İhtiyacınız Olduğunda Profesyonel Kadromuzla Ve Kaliteli Kadromuz İle Sizin Yanınızdayız. Maltepe Merkez Olmak Üzere Tüm Türkiye'ye Kaliteli Hizmetimizi Sunmaktayız. Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın.. 0553 241 40 67


MEHTER FİYATLARI


Mehter Takımı Fiyatları Kişi Sayısına Göre Ve Organizasyon Yapılacak Yerin Uzaklığına Göre Değişiklik Göstermektedir.İstanbul Mehter Takımı Alanında Uzman Kişiler İle Bu Güne Kadar Bir Çok Konser Düzenlemiş Olup İzleyenler Tarafından Beğeni İle Karşılanmıştır. İstanbul Mehter Takımı Türkiye 'nin En Profesyonel Özel Mehter Takımları Arasında Yer Almaktadır.Sizde İşinizi Şansa Bırakmayın Profesyonel Ekiple Çalışın.


Maltepe de Mehter Kiralamak İçin Bize Ulaşın.En Az 10 Kişi İle Konser Verilmektedir. İstanbul da İş Yeri, İşletme Temel Atma Ve İşletme Açılış Programları, Şirketlerin Seminer Ve Toplantıları,Kongreler Ve Özel Toplantıları, Yıl Sonu  Ve Veda Programları, Turistik Faaliyetlerde, Otellerde Özel Misafir Karşılamalarında, Misafir Uğurlama Ve Konser Etkinliklerinde, Belediyelerin Kutlama Programları, Sünnet Düğünleri, Düğün Organizasyonlarında Profesyonel Kadromuzla İstanbul'da Hizmetinizdeyiz.


 MEHTER ORGANİZASYONU


Mehter Takımı Kiralamak İçin Bizi Aramanız Yeterli.. En Uygun Fiyatlar İle İstanbul Mehter Takımı Yanınızda.


İletişim :0553 241 40 67


whatsapp İletişim