Sünnet Düğünü » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Sünnet Düğünü

Sünnet Düğünü


Sünnet Düğünü Organizasyonu


Saraylardaki ve Konaklardaki Sünnet Düğünlerini Aratmayacak Güzellikte, Dillere Destan Bir Organizasyon İçin Bizi Ulaşın. İstanbul Mehteran Takımı Sünnet Düğünlerinde İzleyenleri Büyülüyor. Sizler de Evladınızın Bu Özel Günün de Mehter Takımımız ve Yeniçerilerimiz ile Misafirlerinize Tadına Doyulmaz Dakikalar Yaşatabilirsiniz.Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Hizmetimizde Bulunmaktadır.


Son Yıllarda Sünnet Düğünü Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Olan Mehter Takımı Tarafımızdan Sizlere En Güzel Uygun ve En Güzel Şekilde Sunulmaktadır. İstanbul Mehter Takımı Sünnet Düğünlerine Minimum 10 Kişilik Ekiple Geliyor ve Sünnet Düğünlerinizi Farklı Bir Havaya Sokuyor.
Sünnet Düğünü Mehter Kiralama İçin Lütfen Bizden Detaylı Bilgi Alınız.


Sünnet Düğünlerinizin Daha Renkli ve Farklı Olması İçin, Özel Olarak Tasarlanmış Sünnet Tahtı, 4 Yeniçeri Askeri, Volkanlar ve Mehter Marşı Eşliğinden Oluşan Konsepti İle Sizin ve Misafirlerinizin Beğenisine Sunuyoruz. Düğün, Nişan, Sünnet Merasimi, Asker Eğlencesi, Anma Toplantıları, Kutlu Doğum Geceleri Gibi Her Türlü Organizasyonlarınızda Mehter Takımı İçin Bizi Arayınız. Ayrıca İstenirse Mehter Takımımızın Yanında 3 Tane Semazen Yolluyoruz ve Mehter Takımımızın Okuyacağı Mehter Marşları Eşliğinde Semazen Gösterisi Sunuyoruz.Mehterli Sünnet Organizasyon Şirketi


Mehteran Ecdadımızın Ayak Sesleridir, Yüzyıllarca Dosta Güven, Düşmana Korku Veren Bu Güzelliği Sizde Yaşayın ve Misafirlerinize Yaşatın. Düğün, (Dini Düğün) Nişan, Sünnet vb. Organizasyonlar İçin; Mehter Takımı, Semazen Gösterisi vb. Hizmetler Tarafımızdan Düzenlenerek Size ve Misafirlerinize Unutulmaz Bir Organizasyon Yaşatıyor.
Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Kiralama 


Mehter Takımı Kiralama, Sünnet Tahtı Kiralama ve Yeniçeriler İçin Bizi Arayın. İstanbul'da Sünnet Açılış vb Organizasyonlarında en özel etkinlikleriniz de mehter takımı kiralamak için bizi arayınız. Uygun fiyatlarla size 15 yıldır hizmet veriyoruz. Mehter ihtiyacınız olduğun da lütfen bizi arayınız. Sünnet düğünü için mehter takımı kiralama kampanyalarımız devam ediyor.
whatsapp İletişim