Kiralık Mehter Takımı » Kiralık Mehter Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | İstanbul Mehter

Kiralık Mehter Takımı

Kiralık Mehter Takımı


Kiralık Mehter Takımı


Mehter Takımı Kiralamak istiyorsanız bize ulaşınız. İstanbul Mehteran olarak İstanbul'da Kiralık mehter takımı hizmeti sunmaktayız. Selçuklulardan Osmanlı’ya, Osmanlı’dan günümüze kadar gelen mehter takımı, fetih kutlamaları, savaş sırasında askerimize cesaret, düşmana korku gibi nedenlerle marşları seslendirirlerdi. Günümüzde ise milli duygularımızı harekete geçiren mehter takımı düğün, nişan,  Ramazan etkinlikleri, sünnet organizasyonları, asker uğurlama, gelin alma, açılış organizasyonları ve resmi programlarda yer verilmektedir. Coşkulu mehter marşlarına kendinizi kaptırarak, hem hüzünlü hem de gururlu duyguları bir arada hissettiren mehter takımı ekibimiz, her türlü organizasyonda profesyonel hizmet vermektedir.  Kiralık mehter takımı hizmetinin yanı sıra mehter takımı konserini de etkinliğinize dahil edebilirsiniz.
Kiralık Mehter Takımı Organizasyonları


Kültür miraslarımızdan mehter takımı, söylenen ezgiler ve çalgılarla dinleyenleri içerisine çekmeyi başarıyor. Etkinliklerde Türklüğün ihtişamını ve görkemini vurgular. Kiralık mehter takımı, mehter marşları, türkülerini sözlü olarak sergilerken çalgı müziği tarzında seçenekler de sunar. Önemli aletleri arasında tempo (vurma) aletleri ile nefesli çalgılar yer alır. Osmanlı’dan Birinci Dünya Savaşı, Kurtuluş Savaşı sırasında da hizmet veren mehter takımı, günümüzde yerini açılış, organizasyonlar, davetler ve karşılama törenlerinden usulünce yerine getirilmektedir.
Mehter Başı tarafından yönetilen mehter takımı, zurna, davul, zil, kurronay, mehter düdüğü, kös, şezgun gibi hem üflemeli hem de vurmalı çalgılarla gösteri yapar. Mehteran takımında olması gereken kişi sayısı en az 9 olurken, asıl olması yürüyüş merasiminde sıralama mehteran bölümü komutanı, zırhlı muhafız, yeşil sancak, ak sancak, kırmızı sancak ve üçerli sıra halinde dokuz tuğ, mehter başı, mehterin çevresinde çevgenler, boruzenler, zurnazenler, zilzenler, davulzenler ve kös yer alır. Savaş meydanlarında yer alan ordu bandosunun marşlarını ve ezgilerini İstanbul Mehteran firmamız, usulüne uygun ve profesyonellerce yerine getirmektedir. Düğün, sünnet, nişan, açılış, davet ve diğer tüm etkinliklerde yer verebileceğiniz kiralık mehter takımı organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.


Mehter Takımı Kiralama Fiyatları


İstanbul’un en kapsamlı mehteran hizmetlerini sunan İstanbul Mehteran firmamız, Türkiye'nin her yerinde mehter takımı ekibi ile gösteri yapmaktadır. Ramazan etkinlikleri, düğün organizasyonları, açılış, asker uğurlama gibi pek çok alanda kiralık mehter takımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralık mehter takımı fiyatlarımız, kişi sayısına, mekana, etkinlik türüne göre değişmektedir. Kiralık mehter takımı organizasyonumuz hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için, iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.
Mehter Takımı Kiralama hizmeti 


Kiralık Mehter Takımı Fiyatları Katılacak olan Kişi sayısı ve mesafeye göre değişiklik göstermekte olup kiralanacak olan mehter takımı kendi araçlarımız ile sizin istediğiniz yere tüm ekip ve ekipmanları ile gelmektedir.


Kiralık mehteran ekibi fiyatları


Kiralık mehter takımı Konser, açılış, sünnet düğünü,gelin alma,asker uğurlama ,misafir karşılama,parti kutlamaları gibi daha bir çok etkinliğiniz de kullanabilir ve misafirlerinize tarihimizi yansıtacak bir program sunabilirsiniz.


Kiralık Mehter Takımı için Bize ulaşınız. 0553 241 40 67 
mehter takımı,mehter takımı kiralama,mehter takımı kiralama fiyatları,mehteran takımı,mehter kiralama,mehter takımı fiyatları,istanbul mehter,istanbul mehteran,mehteran takımı kiralama,istanbul mehter takımı,mehteran kiralama,kiralık mehter takımı fiyatları,mehteran takımı fiyatları,mehteran takımı kiralama fiyatları,mehter takımı ücretleri,kiralık mehter takımı,mehteran kiralama fiyatları,mehter ekibi,sünnet mehter takımı,istanbul mehteran takımı,mehter takımı kiralama fiyatları istanbul,mehter takımı kiralama istanbul,sünnet düğünü için mehter takımı,mehter takımı fiyatı,istanbul mehteran takımı,sünnette mehter takımı fiyatları,mehter takımı organizasyon,mehter kiralama fiyatları,istanbul mehter takımı kiralama fiyatları,mehter takimi kiralama,istanbul mehter takımı kiralama fiyatları,mehter kiralama fiyatları,mehter takımı kiralama istanbul,mehter takımı kiralama fiyatı,mehter takımı sünnet düğünü,mehteran kiralama fiyatları,mehter takımı organizasyon fiyatları,düğünde mehter takımı fiyatları,mehter ekibi kiralama,mehter takımı organizasyonu,sünnet için mehter takımı fiyatları,mehteran kiralama istanbulwhatsapp İletişim