Kiralık Mehter Takımı » MEHTER TAKIMI | MEHTER TAKIMI KİRALAMA | KİRALIK MEHTER TAKIMI | MEHTERAN EKİBİ | İSTANBUL MEHTERAN | MEHTER TAKIMI FİYATLARI

Kiralık Mehter Takımı

Kiralık Mehter Takımı


Kiralık Mehter Takımı

Mehter Takımı Kiralamak istiyorsanız bize ulaşınız.İstanbul Mehteran olarak İstanbul'da Kiralık mehter takımı hizmeti sunmaktayız.

Selçuklulardan Osmanlı’ya,Osmanlı’dan günümüze kadar gelen mehter takımı, fetih kutlamaları, savaşsırasında askerimize cesaret, düşmana korku gibi nedenlerle marşlarıseslendirirlerdi. Günümüzde ise milli duygularımızı harekete geçiren mehter takımı düğün, nişan,  Ramazan etkinlikleri, sünnetorganizasyonları, asker uğurlama, gelin alma, açılış organizasyonları ve resmiprogramlarda yer verilmektedir. Coşkulu mehter marşlarına kendinizi kaptırarak,hem hüzünlü hem de gururlu duyguları bir arada hissettiren mehter takımıekibimiz, her türlü organizasyonda profesyonel hizmet vermektedir.  Kiralıkmehter takımı hizmetinin yanı sıra mehter takımı konserini de etkinliğinizedahil edebilirsiniz.


Kiralık Mehter Takımı Organizasyonları

Kültür miraslarımızdan mehtertakımı, söylenen ezgiler ve çalgılarla dinleyenleri içerisine çekmeyibaşarıyor. Etkinliklerde Türklüğün ihtişamını ve görkemini vurgular. Kiralık mehter takımı, mehter marşları,türkülerini sözlü olarak sergilerken çalgı müziği tarzında seçenekler de sunar.Önemli aletleri arasında tempo (vurma) aletleri ile nefesli çalgılar yer alır.Osmanlı’dan Birinci Dünya Savaşı, Kurtuluş Savaşı sırasında da hizmet verenmehter takımı, günümüzde yerini açılış, organizasyonlar, davetler ve karşılamatörenlerinden usulünce yerine getirilmektedir.


Mehter Başı tarafından yönetilenmehter takımı, zurna, davul, zil, kurronay, mehter düdüğü, kös, şezgun gibi hemüflemeli hem de vurmalı çalgılarla gösteri yapar. Mehteran takımında olmasıgereken kişi sayısı en az 9 olurken, asıl olması yürüyüş merasiminde sıralamamehteran bölümü komutanı, zırhlı muhafız, yeşil sancak, ak sancak, kırmızısancak ve üçerli sıra halinde dokuz tuğ, mehter başı, mehterin çevresindeçevgenler, boruzenler, zurnazenler, zilzenler, davulzenler ve kös yer alır. Savaşmeydanlarında yer alan ordu bandosunun marşlarını ve ezgilerini İstanbulMehteran firmamız, usulüne uygun ve profesyonellerce yerine getirmektedir.Düğün, sünnet, nişan, açılış, davet ve diğer tüm etkinliklerde yerverebileceğiniz kiralık mehter takımıorganizasyonlarımız hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızıarayabilirsiniz.


Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

İstanbul’un en kapsamlı mehteranhizmetlerini sunan İstanbul Mehteran firmamız, Türkiye’nin her yerinde mehtertakımı ekibi ile gösteri yapmaktadır. Ramazan etkinlikleri, düğünorganizasyonları, açılış, asker uğurlama gibi pek çok alanda kiralık mehtertakımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralıkmehter takımı fiyatlarımız, kişi sayısına, mekana, etkinlik türüne göre değişmektedir.Kiralık mehter takımı organizasyonumuz hakkında bilgi almak ve fiyatlarıöğrenmek için, iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. 

Mehter Takımı Kiralama hizmeti 


Kiralık Mehter Takımı Fiyatları Katılacak olan Kişi sayısı ve mesafeye göre değişiklik göstermekte olup kiralanacak olan mehter takımı kendi araçlarımız ile sizin istediğiniz yere tüm ekip ve ekipmanları ile gelmektedir.

Kiralık mehteran ekibi fiyatları

Kiralık mehter takımı Konser, açılış, sünnet düğünü,gelin alma,asker uğurlama ,misafir karşılama,parti kutlamaları gibi daha bir çok etkinliğiniz de kullanabilir ve misafirlerinize tarihimizi yansıtacak bir program sunabilirsiniz.İSTANBUL MEHTERAN TAKIMI OLARAK TRT 1 'DE GÜNDEM ÖTESİ PROGRAMININ GÜZEL SUNUCUSU PELİN ÇİFT'E KONUK OLDUK FETİH KONUSUNUN İŞLENDİĞİ PROGRAMDA BİZDE İSTANBUL MEHTERAN OLARAK EN GÜZEL MARŞLARIMIZI PELİN ÇİFT VE TRT 1 İZLEYİCİLERİNE SUNDUK..

Kiralık Mehter Takımı için Bize ulaşınız. 0553 241 40 67 

mehter takımı,mehter takımı kiralama,mehter takımı kiralama fiyatları,mehteran takımı,mehter kiralama,mehter takımı fiyatları,istanbul mehter,istanbul mehteran,mehteran takımı kiralama,istanbul mehter takımı,mehteran kiralama,kiralık mehter takımı fiyatları,mehteran takımı fiyatları,mehteran takımı kiralama fiyatları,mehter takımı ücretleri,kiralık mehter takımı,mehteran kiralama fiyatları,mehter ekibi,sünnet mehter takımı,istanbul mehteran takımı,mehter takımı kiralama fiyatları istanbul,mehter takımı kiralama istanbul,sünnet düğünü için mehter takımı,mehter takımı fiyatı,istanbul mehteran takımı,sünnette mehter takımı fiyatları,mehter takımı organizasyon,mehter kiralama fiyatları,istanbul mehter takımı kiralama fiyatları,mehter takimi kiralama,istanbul mehter takımı kiralama fiyatları,mehter kiralama fiyatları,mehter takımı kiralama istanbul,mehter takımı kiralama fiyatı,mehter takımı sünnet düğünü,mehteran kiralama fiyatları,mehter takımı organizasyon fiyatları,düğünde mehter takımı fiyatları,mehter ekibi kiralama,mehter takımı organizasyonu,sünnet için mehter takımı fiyatları,mehteran kiralama istanbul